Адвокат Чернівці

Адвокат Чернівці. Адвокати Чернівців. Юридичні послуги в Чернівцях

Адвокат ЧернівціЛаскаво просимо! відвідування Вами сайту адвоката вказує, що ви потребуєте кваліфікованої юридичної допомоги. Чому слід вибрати адвоката, а не юридичну фірму? Адвокат Чернівці де шукати допомоги? можна звернутися в юридичну фірму або до приватного юриста, а можна — до досвідченого адвоката, який надає послуги із захисту прав громадян і організацій в Чернівцях і Чернівецькый області. і, як не глянь, другий варіант більш вигідний, хоча б тому, що адвокат має більше зацікавленості в позитивному результаті справи, коли йдеться про такі речі, як представлення інтересів довірителя. На відміну від приватних юристів та компаній, Адвокат Чернівці працює на себе, дорожить своїм ім’ям і не може, в разі невдач і помилок, прикрити їх закриттям старої фірми і відкриттям нової з тим же персоналом, але іншою назвою. Тому він дорожить своєю репутацією і готовий зробити все можливе, щоб домогтися потрібного вам результату. З іншого боку, Адвокат Чернівці — це завжди індивідуальний підхід до правового захисту. Це праця, що виконується з душею і повним зануренням у вашу проблему. Тому адвокат — це не просто юрист, а Ваш персональний радник, який завжди буде на зв’язку і готовий у будь-який момент пояснити, на якій стадії знаходиться ваша справа.

Ви шукаєте такого фахівця?

Вважайте, що ви його знайшли. Я, Матвійчук Віталій Володимирович, працюю саме так і надаю клієнтам професійні юридичні послуги, займаючись юридичною діяльністю з 2007 року. Якщо вам потрібна юридична допомога в чернівцях, напишіть мені по електронній пошті або зателефонуйте 097-111-88-11.

Чому вам вигідно працювати зі мною?

1. ви можете звернутися до мене в будь-який час. я, як ваш особистий юридичний представник, працюю без вихідних і без свят. тому я постійно на зв’язку, допомагаю вам, відповідаю на ваші питання і надаю юридичну допомогу в будь-який час.

2. ваша справа я веду особисто: від ознайомлення з матеріалами справи — до отримання вами судового рішення. завдяки цьому ви завжди знаєте, як іде справа, коли буде наступне засідання і що було на попередніх.

3. я приймаю всі законні міри для відстоювання ваших інтересів, надаючи максимальне сприяння у вирішенні проблеми.

4. ви точно знаєте, що, для чого, як і коли я роблю і за що саме ви платітe, коли користуєтеся моїми послугами. мої дії прозорі і ясні на всі 100%, а свої дії я підкріплюю офіційними документами. працюю я офіційно, ми з вами укладаємо угоду(договір), в якому викладені всі права та обов’язки сторін.

5. я не ставлю жорстких умов щодо оплати послуг, пропонуючи вам кілька варіантів, з яких ви вибираєте найбільш підходящий. сплачуйте мої послуги так, як вам зручніше. вибирайте той варіант оплати послуг адвоката, який вас влаштує:

i. фіксована сума за ведення всієї справи;

ii. поетапна оплата послуг протягом певного часу (оплата в розстрочку) при значній вартості ведення справи або важких життєвих обставинах;

iii. оплата фіксованої суми за надання послуг плюс винагорода після виграшу вами справи;

iv. оплата за кожну дію окремо (підготовка позову, подача позовної заяви до суду, участь у кожному судовому засіданні і т.д.).

Приблизну вартість послуг ви можете дізнатися на вкладці Адвокат Чернівці —   прайс-лист.

Чому клієнти довіряють мені?

я не обманюю своїх довірителів і не кидаю слів на вітер. Не обіцяю неможливого, завжди залишаючись чесним і відвертим. Головна ж причина криється в тому, що я добре роблю свою свою роботу — захищаю Ваші права. Цим я займаюся з 2007 року і виграю не менше 79% справ. При цьому я практично не користуюся рекламою, а більшість нових клієнтів приходять до мене по позитивним рекомендаціям моїх колишніх довірителів, задоволених якістю наданих їм послуг.

У вас з’явилися питання?

• що, якщо я програю справу? – Якщо справа програна, то в 85% випадків воно було програшним спочатку і в суд йти не вартувало. Тому свою роботу я завжди починаю з попередньою юридичної консультації, в ході якої вивчаю Ваш випадок. Якщо справа програшна, я відразу про це повідомлю, і не буду морочити вам голови. Якщо ж програш справи пов’язаний з незаконним рішенням суду або посадових осіб, ми можемо продовжити боротьбу за Ваші інтереси у вищестоящих інстанціях.

• чи гарантуєте 100% виграш справи? – Якщо у вас є шанси на виграш у суді, я зроблю все, щоб ви виграли. тим не менш, 100% гарантії перемоги я не даю, як не зможе її дати в чернівцях жоден чесний адвокат (юрист). на результат справи впливає безліч факторів, починаючи від наданої вами інформації і закінчуючи зміною судової практики в період ведення справи і особистою думкою особи, приймає рішення у справі (судді, посадових осіб).

• як не «переплатити» за юридичні послуги? – На моєму сайті вказана попередня вартість послуг. ознайомившись з ними, ви зможете приблизно розрахувати, які витрати вас чекають. однак остаточна вартість послуг визначається тільки після ознайомлення з матеріалами справи. вона залежить від його складності, від суду, де належить вести справу, від кількості майбутніх судових засідань, суми самого спору і деяких інших обставин. як саме все це впливає на вартість, я вам розповім і поясню, тому ви точно знаєте, за що платите і впевнені, що цю цифру я не взяв зі стелі. я не займаюся демпінгом цін, але і не завищую їх.

• моєму знайомому «виписали» штраф через те, що його представники не приходили на засідання суду! – Гарантією того, що я присутній на всіх судових засіданнях, служить наявність у мене статусу адвоката. у разі пропуску засідання з неповажних причин суд може направити окрему ухвалу до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії, що є підставою для дисциплінарного провадження. якщо ж будь-які обставини перешкоджають моїй участі в суді, я завжди самостійно, без додаткової оплати з вашого боку, забезпечую участь у суді одного з моїх партнерів-адвокатів і юристів, що володіють високою кваліфікацією в даній сфері справ, які будуть попередньо введені в курс справи і забезпечать гідне представлення ваших інтересів.

Більш детальну інформацію про мене і моєї кваліфікації ви можете дізнатися, відвідавши вкладку

Чернівці Адвокат.

Юридичні послуги в Чернівцях

телефон для зв’язку з адвокатом в чернівцях: 097-111-88-11.

контакти +38 097 555 42 55.  +38 097 111 88 11  є 

advokat-m@ukr.net